Start » Cennik wpisów

Cennik wpisów

Dzisiaj PROMOCJA: Wpis podstawowy PROMO za darmo !

Kliknij aby dodać swoją firmę do naszej bazy dostawców.

Cennik wpisu do bazy firm narzedzia.do-ogrodu.info:

Wpis Standard 39.00 zł netto (brutto 47,58 zł)

Informacje przy nim zawarte to nazwa firmy, adres, telefon oraz adres strony internetowej z odnośnikiem (odnośnik z atrybutem nofollow nie wpływający na pozycjonowanie Państwa strony). W ramach wpisu podstawowego możesz zamieścić dodatkowy opis firmy do 500 znaków.

Wpis Premium 79,00 zł netto (brutto 96,38 zł)

Poza wyżej wymienionymi informacjami obejmuje również adres strony z odnośnikiem pozycjonującym, możliwość umieszczenia nawet 5 zdjęć, szeroki opis (do 1500 znaków) oraz możliwość umieszczenia bannera. Wpisy rozszerzone są dodatkowo promowane i prezentowane na głównej stronie serwisu którego dotyczą w prawej kolumnie w sekcji „W bazie” do czasu pojawienia się wpisów innych dostawców). Po upływie w/w okresu, istnieje możliwość przedłużenia abonamentu na wpis rozszerzony. W przeciwnym wypadku informacje dodatkowe mogą zastać usunięte.

Opłacone wpisy do bazy firm są prezentowane przez rok od daty umieszenia w naszym serwisie.

Płatności za wpis do bazy dostawców

Opłatę za wpis Standard (47,58 zł) lub wpis Premium (96,38 zł) można dokonać poprzez przelew na rachunek bankowy nr:

EasyPet Artur Ligięza

05-083 Wyględy, ul. Leśna 131

Bank MultiBank: 59 1140 2017 0000 4402 0828 9110

W tytule przelewu należy wpisać nazwę firmy oraz tytuł jednej z wybranych kategorii (narzędzia.do-ogrodu.info, nawadnianie.do-ogrodu.info, oczko-wodne.do-ogrodu.info, kostka-brukowa.do-ogrodu.info, oswietlenie.do-ogrodu.info, meble.do-ogrodu.info, dla-dzieci.do-ogrodu.info, altana.do-ogrodu.info, kosiarki.do-ogrodu.info, rośliny.do-ogrodu.info) i rodzaj wpisu Premium lub Standard.

Szczegółowe zasady dodawania wpisów do bazy dostawców znajdziesz w regulaminie.

Komentarze są niedostępne.