Start » Narzędzia

Nożyce akumulatorowe

28 stycznia 2010 0 Komentarzy

żywopłot, ogródNożyce akumulatorowe to narzędzie bardzo przydatne w każdym ogrodzie. Służą one do tego, ażeby w prosty sposób nadawać krzewom pożądane kształty. Ponadto wykorzystać je można także i do przycinania trawy – szczególnie w takich miejscach, gdzie nie ma szans na użycie kosiarki.

Od tradycyjnych sekatorów nożyce akumulatorowe różnią się pod bardzo wieloma względami, co sprawia, że z punktu widzenia użytkownika są o wiele bardziej wygodne. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze. Ich stosowanie nie jest ponadto obciążeniem dla dłoni. Ostrza wymieniać w nich można w prosty sposób. Jak sama nazwa sugeruje, źródło zasilania tych nożyc stanowią akumulatory. Każdy model wyposażony jest w specjalny wskaźnik informujący o ich aktualnym stanie, w związku z czym kiedy zachodzi stosowna potrzeba, narzędzie można naładować.

Dobre modele pozwalają pracować nawet i przez sześćset godzin z rzędu. Zazwyczaj akumulator jest w nie wbudowany, więc nie można go wymienić – wtedy pozostaje tylko kupno nowego urządzenia.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.