Start » Narzędzia

Podstawowe narzędzia: Zraszacz

23 lutego 2010 0 Komentarzy

zraszaczZraszacz to bardzo praktyczne urządzenie chętnie wykorzystywane w ogrodach – zwłaszcza w tych odznaczających się większą powierzchnią, chociaż wcale nie musi to być regułą. Służy ono do tego, aby za jego pomocą rozpylać wodę. To znakomity sposób na to, aby zapewnić odpowiednią wilgotność nie tylko rabatom z roślinami, ale również trawnikom.

Wybór wśród zraszaczy jest naprawdę ogromny. Dzieli się je na kilka rodzajów. W tym miejscu wymienić można między innymi zraszacze nasadkowe, rurowe oraz obrotowe. Zupełnie odrębną kategorie stanowią te, które oprócz powyżej wymienionych funkcji pełnią także rolę dekoracyjną. Kupując zraszacz, trzeba dobrze dostosować go do indywidualnych potrzeb – tylko w taki sposób właściwie wywiąże się ze swojego zadania.

Przy tej okazji trzeba koniecznie wziąć po uwagę różne jego parametry o charakterze technicznym takie jak dla przykładu promień zasięgu, w jakim urządzenie działa czy też o jakiej średnicy dysze posiada. Źle dobrany zraszacz okazać się może problemem.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.