Start » Nasz serwis

Kilka słów o naszym serwisie

24 listopada 2009 0 Komentarzy

narzedzia-nasz-serwisSerwis „narzędzia” jest częścią składową dużego wortalu informacyjnego o tematyce ogrodniczej – do-ogrodu.info. Jego celem jest zebranie wszystkich ważnych informacji dotyczących różnych narzędzi przydatnych do naszych prac w ogrodzie w jednym miejscu w sieci. Łatwy dostęp do wiedzy to priorytet, którym kierowaliśmy się w trakcie powstawania serwisu. Jeśli ogród to Twoja pasja a prace w nim sprawiają Ci wiele przyjemności, zapraszamy do przeczytania wielu ciekawych i pomocnych artykułów oraz do kontaktu z najlepszymi specjalistami w branży. W końcu wszyscy wiemy, że praca w ogrodzie nawet bez najprostszych narzędzi jak grabie, łopaty czy sadzarki byłaby niemożliwa. Nasz serwis zaopatrzony jest w wielką bazę producentów, importerów oraz wykonawców. Baza posegregowana jest wg województw, dzięki czemu łatwiejsze staje się znalezienie odpowiedniej firmy.

Zapraszamy również wszelkiej maści specjalistów w tematyce narzędzi ogrodniczych, dostawców sprzętu oraz producentów do współpracy z nami. Zachęcamy do ogłaszania się na stronach naszego serwisu. Stańcie się jeszcze bardziej widoczni w sieci. Nasz serwis odwiedza dziennie setki internautów, potrzebujących Waszej pomocy.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.